pozvánka na seminář

Masarykova univerzita

pořádá ve dnech 17.-18. 4. 2014
v prostorách Univerzitního centra Masarykovy univerzity v Telči

15. seminář z cyklu

Hodnocení kvality vysokých škol

s názvem

Podpora výuky a učení se na vysokých školách

novinky a aktuality

 • Prezentace řečníků byly zveřejněny

  Prezentace jednotlivých řečníků jsou ke shlédnutí zde. Podtržený název příspěvku odkazuje na příslušný dokument. Zanedlouho budou doplněny ještě další podklady k diskutovanému tématu.

  Těšíme se na vaši účast na příštím ročníku semináře!

 • Program 15. semináře byl zveřejněn

  Finální program letošního ročníku semináře je ke shlédnutí zde. Můžete se těšit na celkem 11 příspěvků rozřazených do pěti tematických bloků. Doufáme, že Vás programová náplň semináře zaujme, a těšíme se na viděnou v Telči.

 • Novinky z připravovaného programu

  Těšit se můžete rovněž na prezentaci výzkumu Masové vysoké školství v institucionálním kontextu: etnografie vysokoškolských kateder v České republice, který se zaměřil na proměny českého vysokého školství v konkrétních aktivitách vysokoškolských kateder – tj. ve výuce, studiu, výzkumu a předávání a přenosu znalostí.

  Detailní program bude upřesněn.

 • Tématické zaměření semináře

  Hlavním tématem letošního ročníku bude výuka a učení se na vysokých školách a jejich institucionální podpora. Představit své zkušenosti přislíbili hosté ze dvou zahraničních univerzit, jež se této problematice dlouhodobě věnují. Jedná se o University of Glasgow (Learning and Teaching Centre) a University of Bath (Learning & Teaching Enhancement Office).

  Detailní program dále bude upřesněn.