Místo konání konference

Místo konání

Letošní ročník proběhne prezenčně. Po skončení konference bude k dispozici videozáznam jednotlivých vystoupení. Pokud se chcete přijet za námi podívat do Telče, zaregistrujte se co nejdříve, kapacita míst je omezena.

Konference se koná v Univerzitním centru Telč.

Adresa

Univerzitní centrum Telč
Náměstí Zachariáše z Hradce 2
588 56 Telč

Načítám mapu…

Přednáškový sál P1 je na mapě pod označením „001“.

Možnosti ubytování a parkování

Ubytování

Ubytování v Telči

Účastníci konference si zařizují ubytování samostatně.

Doporučená ubytovací zařízení

Další možnosti ubytování

Ubytování v Univerzitním centru Telč

  • Univerzitní centrum Telč je po dobu konání konference plně obsazené. Pokud však uvažujete o možnosti prodloužit si pobyt v Telči např. o víkend, doporučujeme využít pro tuto příležitost ubytovací kapacity v rámci UCT. S dotazy na možnosti ubytování se můžete obracet na paní Jarmilu Svobodovou.

Parkování

Možnosti parkování

Centrální parkoviště Slavatovská

Parkování přímo u Univerzitního centra je obtížné, kromě parkovacích míst nabízených místními hotely je možné parkovat také na centrálním parkovišti Slavatovská.

Parkoviště je od místa konání semináře vzdáleno cca 5 minut chůze.

Zobrazit na mapě

Další možnosti parkování najdete na webových stránkách města Telč.

Vzdělávací centrum v Telči


Masarykova univerzita má své celouniverzitní vzdělávací centrum v budově bývalé jezuitské koleje. Ta stojí naproti zámku na náměstí Zachariáše z Hradce.

Centrum poskytuje studijní a vzdělávací příležitosti fakult Masarykovy univerzity v kraji Vysočina, nabízí studijní a vzdělávací programy v rámci celoživotního vzdělávání a reaguje na vzdělávací potřeby regionu. Konají se zde semináře, konference a letní vzdělávací kurzy.

Prostředí je velmi atraktivní – historické jádro Telče lemují malebné patrové domy s renesančními štíty a podloubím. Město je od roku 1992 zapsané na seznamu světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO.

Univerzitní centrum Telč

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info