Konference Hodnocení kvality vysokých škol

O konferenci

Konference Hodnocení kvality vysokých škol dlouhodobě rozvíjí aktuální témata související se zajišťováním a zlepšováním kvality českého vysokého školství.

Téma letošního ročníku bude zaměřeno na zkušenosti s fungováním institucionální akreditace a systému schvalování studijních programů z pozice jednotlivých aktérů systému zajišťování kvality (role NAÚ, rad pro vnitřní hodnocení, garantů studijních programů a studujících). Prostor bude věnován také možnostem IT podpory vnitřních systémů zajišťování kvality a nebude chybět výhled do budoucnosti v kontextu institucionální akreditace.

Letošní ročník proběhne pouze prezenčně. Pokud se chcete přijet za námi podívat do Telče, zaregistrujte se co nejdříve, kapacita míst je omezena. Pro ty z vás, kterým termín letošní konference nevyhovuje, budeme jednotlivé příspěvky opět natáčet a po skončení konference zavěsíme videa na webové stránky konferece.

Osobní účast na akci se bude řídit aktuálními pravidly dle platných vládních nařízení týkajících se COVID-19.

Garanti konference

  • Mgr. Michal Bulant, Ph.D. (MUNI)
  • PhDr. Tomáš Fliegl (NAU)
  • Mgr. Kateřina Oleksíková, Ph.D. (MUNI)
  • doc. MUDr. Jan Polák, Ph.D. (UK)
  • Ing. Radim Ryška, Ph.D. (CSVŠ)
  • prof. MgA. Mgr. Vít Zouhar, Ph.D. (UPOL)

„Srdečně Vás zveme na 22. ročník konference Hodnocení kvality vysokých škol s podtitulem Současnost a vyhlídky doktorského studia na českých vysokých školách.“

Organizátoři HKVŠ

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info